F jak Fetysz :D
Tęcza 
Skoro już dział powstał to wezmę to na barki ^^
Generalnie myslałam, zeby wpakować fetysze w jeden worek razem z BDSM ale niech bedzie - w sumie fetysze mogą byść dość niewinne... chyba...
W końcu nie każdy, okazuje uczucia w sposób tak ekstremalny jak j... niektórzy ;x

Zacznę od zapytania Was czy macie jakieś fetysze?
Np. nasza kochana Su uwielbia w mangach i anime ręce. Zawsze na nie patrzy i ładnie namalowane rece to już dla niej połowa sukcesu :3
Lin pozwolę sie samej wypowiedzieć w temacie bo po prostu chce by to napisała Duży uśmiech

Ja pogodziłam sie juz z tym i uważam sie za fetyszystkę i to taką dośc ekstremalną ;x
Mam pełno swoich "zboczeń" (bo u mnie tego nie da sie inaczej nazwać ;x) jak np. elfie uszy... szara skóra... dłuuugie włosy... no i Sutki ;x
Nie bedę sie tłumaczyć skąd sie to wzieło ale tak po prostu jest - uwielbiam, kocham ;x
Z resztą mój małżonek też jest małym fetyszystą wiec to u nas rodzinne xD

A wiec... macie jakis swój mały fetyszek? ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Podobnie jak Su patrzę na dłonie. I nie tylko w komiksach czy na rysunkach. W życiu również. Uwielbiam piękne, długie palce, paznokcie w kształcie migdała, urokliwie zaznaczoną kostkę na wierzchniej stronie nadgarstka.

Kocham, wielbię i wylizuję strony mang jeśli dłonie są dobrze narysowane. Naono Bohra - cudne paluszki, Takashima Kazusa - ranybossskie, ślinię się.

Włosy. Koniecznie długie i koniecznie blond. A najlepiej jak by były białe (jak nasz rodzimy przystojniak Geralt z Rivii).
Nie musi być elfem, ale ważne żeby miał "kaloryfer".
Padam na kolana przed pięknie wyrzeźbionymi mięśniami dolnych partii brzucha. Nie wiem czy to się nazywa "więzadło pachwinowe", czy to może coś innego, ale jak widzę tę cudną linię, wiodącą prosto do organu właściwego, to robi mi się miękko w kolanach i najchętniej zachowałabym się jak zdeklarowany uke i przyssała się (niczym glonojad) do tej niewymownie pięknej części męskiego ciała.
(08-05-2012, 11:07 AM)Lau napisał(a): Takashima Kazusa - ranybossskie, ślinię się.
Do Takashimy to ja sie do całej ślinie Duży uśmiech
Choć w sumie to do Semców co u mnie jest dość nietypowe bo zazwyczaj wole Ukesiów...

ale jak już o preferencjach Uke-Seme to mi sie kolejny fetsyz przypomniał ^^

Seke!
Seke jest dla mnie połowa sukcesu mangi. Wiele razy było tak że manga była średniawa (jak White Guardian by Duo Brand), po czym okazuje sie ze Seme był kiedys Uke i mi już ciśnienie skacze ^^
Tak samo motyw z Kikan Fortune - manga jest głupia ale error w podziałach Uke-Seme jest tak epicki, że nie moge jej nie kochac Duży uśmiech
(w sumie w tej mandze jest motyw BDSM tez ^^)

(08-05-2012, 11:07 AM)Lau napisał(a): Włosy. Koniecznie długie i koniecznie blond. A najlepiej jak by były białe (jak nasz rodzimy przystojniak Geralt z Rivii).
Geralta to ja w ogóle kocham za całokształt ale TAK! TAAK!! Duży uśmiech
Białe długie włosy sa Mrrwah!! Raawrrr Serce
(przemawia przeze mnie fanka drowów i Ur-Ukarów - choc pewnie nikt nie wie o czym znowu gadam nie?...)

(08-05-2012, 11:07 AM)Lau napisał(a): Nie musi być elfem, ale ważne żeby miał "kaloryfer".
Kaloryfer kojarzy mi sie z mięśniakiem...
A ja lubie takich szczupłych i żylastych ;x
To było przeznaczenie wiecie - jak dowiedziałam sie czym są elfy i jak one wyglądają... no musiałam pokochac ;x
(choc moze ja po prostu mam ich swoją własną wyidealizowaną wizję ;x)

(08-05-2012, 11:07 AM)Lau napisał(a): Padam na kolana przed pięknie wyrzeźbionymi mięśniami dolnych partii brzucha. Nie wiem czy to się nazywa "więzadło pachwinowe", czy to może coś innego, ale jak widzę tę cudną linię, wiodącą prosto do organu właściwego, to robi mi się miękko w kolanach i najchętniej zachowałabym się jak zdeklarowany uke i przyssała się (niczym glonojad) do tej niewymownie pięknej części męskiego ciała.
Też chce być glonojadem w takim przypadku ;x
No zjadłabym ;x

Serce 
Mój fetysz: śpiący faceci. Matko! Jak mnie to kręci!!! Te niewinne buźki z zamkniętymi oczkami, i rzęsami jak u dziwek. Jak się ogarnę to wkleję parę grafik, a potem będę się ślinić, ślinić, ślinić...
(08-05-2012, 11:20 AM)Shao-ron napisał(a):
(08-05-2012, 11:07 AM)Lau napisał(a): Nie musi być elfem, ale ważne żeby miał "kaloryfer".
Kaloryfer kojarzy mi sie z mięśniakiem...
A ja lubie takich szczupłych i żylastych ;x
To było przeznaczenie wiecie - jak dowiedziałam sie czym są elfy i jak one wyglądają... no musiałam pokochac ;x
(choc moze ja po prostu mam ich swoją własną wyidealizowaną wizję ;x)

A nie, kaloryfer mogą mieć również całkiem chudziutcy chłopcy. Widziałam na własne oczy, o czym opowiadałam u BB. Żylasty, wysoki chłopak z taką tarą na brzuchu, że można by było grać na niej jak kijem na sztachetach.

Pazurami po tym brzuchu, pazurami...
(08-05-2012, 11:24 AM)Beata napisał(a): Mój fetysz: śpiący faceci. Matko! Jak mnie to kręci!!! Te niewinne buźki z zamkniętymi oczkami, i rzęsami jak u dziwek. Jak się ogarnę to wkleję parę grafik, a potem będę się ślinić, ślinić, ślinić...
Taaaa wiem nawet która grafika najbardziej działa ^^
ale rzesy jak u dziwej są mrrwah ^^

kurde kolejny fetysz mi sie przypomniał =.=
Mówiłam, zę ja fetyszystka.

Coś co na Baka-Updates jest otagowane jako "Feminine male"
No czyli dziwka Duży uśmiech
Mężczyzna o damskiej twarzy Serce

Tylko, zebym została dobrze zrozumiana - nie dziecie z wielkimi żabimi oczami tylko meżczyzna.
Piękny jak dziwka z okresu Edo, z długimi włosami jak Panowie z Feng Yu Jiu Tian <3
No mamo jak ja to kocham!!! ;x

z resztą:
http://img_2.mangapicgallery.com/r/newpi...a2349.jpeg
[Obrazek: cover_a.jpg?w=590]

(08-05-2012, 11:26 AM)Lau napisał(a): Pazurami po tym brzuchu, pazurami...
I to jest prawdziwa fetyszystka! Duży uśmiech
Ale doskonale to rozumiem ^^
pazurami i zębami no!!! ;x

(08-05-2012, 11:36 AM)Shao-ron napisał(a): http://img_2.mangapicgallery.com/r/newpi...a2349.jpeg
[Obrazek: cover_a.jpg?w=590]
No to moim fetyszem jest boska kreska Wang Yi Serce
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Chyba nie mam nic do dodania Uśmiech wszystko napisałyście ale długie włosy mnie kręcą i to chyba bardzo bo nawet w realu drugi raz na takiego spojrzę a nigdy tego nie robię ogólnie mam słabość do kreski koreańskich i chińskich autorek
[Obrazek: Deep.Bloody.Night.468248.jpg]
manhwa-oneshot LEE Sun-Young-Deep Bloody Night ślinotok gwarantowany Diabeł
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
W sumie większość "typowych" fetyszy już została wymieniona. Moimi fetyszami są:
1 uszy - kocham ubóstwiam nie tylko szpiczaste, zawijane obkolczykowane lizane gryzione mrrrrrau
2 uwielbiam jak na rysunkach podczas wiadomych scen seme wkłada palce w usta partnera (raczej w pozycji na pieska)
3 reszta fetyszy wiąże się (dobre słowo XD) z szeroko pojmowanym BDSM Duży uśmiech
To na razie tyle. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę.
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
(08-05-2012, 01:45 PM)Zadora napisał(a): 2 uwielbiam jak na rysunkach podczas wiadomych scen seme wkłada palce w usta partnera (raczej w pozycji na pieska)
Masz rację mnie też to rajcuje Diabeł
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Taaaak!!! gryzienie w uszy w yaoicach to też mój fetysz Zawstydzony a zaczęło się od Mimitabu no Riyuu - Kunieda Saika Serce
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Moje fetysze?... Wspomniane już wcześniej długie włosy, najlepiej blond, chociaż jak są ładne to i innym kolorem nie pogardzę. Serce Do tego długie palce i ogólnie ładne dłonie, takie nie zniszczone jeszcze, chociaż to akurat bardziej w realu. Ostatnio spotkałam takiego pana jak byłam na zakupach, umarłam tam. O, jeszcze podoba mi się jak facet w mandze pali. W realu trochę mniej mnie to kręci, ale jak ktoś ma takie naprawdę ładne dłonie... xD Ech, a to takie niezdrowe i śmierdzące. ;/ Elfy też uwielbiam. I umięśnioną klatę. I podgryzanie uszek. A to wsadzanie palców w buźkę podczas seksu... Zawstydzony
Właśnie: długowłosy, palacz w okularach
[Obrazek: Gustatemplate-300x197.jpg]

(08-05-2012, 04:19 PM)Anel napisał(a): Moje fetysze?... Wspomniane już wcześniej długie włosy, najlepiej blond, chociaż jak są ładne to i innym kolorem nie pogardzę. Serce Do tego długie palce i ogólnie ładne dłonie, takie nie zniszczone jeszcze, chociaż to akurat bardziej w realu. Ostatnio spotkałam takiego pana jak byłam na zakupach, umarłam tam. O, jeszcze podoba mi się jak facet w mandze pali. W realu trochę mniej mnie to kręci, ale jak ktoś ma takie naprawdę ładne dłonie... xD Ech, a to takie niezdrowe i śmierdzące. ;/ Elfy też uwielbiam. I umięśnioną klatę. I podgryzanie uszek. A to wsadzanie palców w buźkę podczas seksu... Zawstydzony

Ooo taaak... smukły papieros w smukłych palcach, smukłego blondyna w okularach. Obosz...
Do tego wełniany golf, kubek z parującą kawą, i tęskne spojrzenie, utkwione w siną dal, poza kawiarniane okno...
Kto mi narysuje taki obrazek?
Ja Ci narysuje, ale to tak ładnie nie bedzie wyglądało xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości