~ For the Love of Hiddles ~
A tu proszę, do słuchania i natychania:

http://www.sendspace.com/file/g884uf
(18-06-2012, 09:06 PM)Rinelin napisał(a): Dzięki ^^
Szczerze powiedziawszy dużo prościej mi się piszę takie fice po angielsku, bo jak dla mnie angielski posiada lepsze słownictwo do tego <a może ja po prostu czytam dużo więcej po angielsku i znam więcej pasujących słów> po polsku jakoś zawsze ciężko mi się wysłowić w opowiadankach xD

Ale to chyba normalne, że im więcej się czyta w jakimś języku, tym więcej słów się zna i lepiej pisanie idzie wtedy XD Ja nie umiem pisać po angielsku dłuższych form i w sumie trochę żałuję.
Powinnaś sformatować ten tekst na angielską modłę i się nim podzielić ze światem szerzej Uśmiech
I, oms, zazdroszczę Tobie, bo tak bardzo też bym coś napisała, a nie mam czasu i zamiast opowiadań i ficów, męczę magisterkę D:

(18-06-2012, 09:17 PM)Rizu napisał(a): I dlaczego Hiddles nie wie o moim istnieniu? TT_______________________TT
[Obrazek: tumblr_m5tvk1mNW81rywts7o1_500.jpg]

Naprawdę Ciebie wzięło, co? <głaski>
Ale świetnie to rozumiem, co ten człowiek z nami robi, to powinno być karalne XD
Zgadzam się, opublikuj! Duży uśmiech

Wzięło ;_; *in love*
Złapać dziada i do lochów (prywatnych) wrzucić! Nie można tak krzywdzić ludzi!!!... i fanek!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(18-06-2012, 09:32 PM)Mags napisał(a): Powinnaś sformatować ten tekst na angielską modłę
To znaczy jak XD? I chciałam go na tumblra wrzucić ale pewnie i tak zaginie w morzu reblogów XD

Rizu nie martw się on wie o twoim istnieniu, bo wie że ma armie!
(18-06-2012, 09:35 PM)Rizu napisał(a): Wzięło ;_; *in love*
Złapać dziada i do lochów (prywatnych) wrzucić! Nie można tak krzywdzić ludzi!!!... i fanek!

Ja to przyznam, że chciałabym go poznać, żeby zweryfikować jego osobowość XD

[Obrazek: tumblr_m5swr6bbSM1ry0uppo1_500.jpg]

O LOLu
Nie pomaga mi wiedza, że jest 31 i single XD i ten jego uśmiech, który zabija, dla tego uśmiechu ja bym też zabiła, i dłonie ma takie cudowne i głos i to jego ehehehe *smark* this can never be! T__________T

[Obrazek: tumblr_m5g1bpCtzM1rqc4cw.gif]
[Obrazek: Love.gif]

(18-06-2012, 09:37 PM)Mags napisał(a): Ja to przyznam, że chciałabym go poznać, żeby zweryfikować jego osobowość XD

O LOLu

No ja też. Ale ten koleś bez przerwy się śmieje! *_* to mnie urzekło.

O LOLU, CO TO>?! XDDDDDD
Za wygląd i głos to też bym go chętnie uprowadziła XD Ale po prostu nie wierzę, że ktoś (zwłaszcza facet) może być TAK idealny XD
Ooo, na pewno ma milion wad! Na bank! Ale i tak, chcę je poznać i potoffać! *_* <--- xx-letnia baba zachowująca się jak niedoruchany podrostek. Amen.
(18-06-2012, 09:48 PM)Rizu napisał(a): Ooo, na pewno ma milion wad! Na bank! Ale i tak, chcę je poznać i potoffać! *_* <--- xx-letnia baba zachowująca się jak niedoruchany podrostek. Amen.

Osz, to już ostra Tomioza XD
HELP!!!! D:

żebyś ty wiedziała, co mi wyobraźnia nasuwa momentami... T_T
(18-06-2012, 09:51 PM)Rizu napisał(a): HELP!!!! D:

żebyś ty wiedziała, co mi wyobraźnia nasuwa momentami... T_T

Podejrzewam, że wiem i to całkiem dobrze o_O W końcu cierpię na tę samą przypadłość. Nie ma ratunku...

Gdy już myślę o nim: "Nałożyłabym dla niego sukienkę", to wiem, jak jest źle ze mną XD <a w moim przypadku to duże poświęcenie, więc cóż... bo się, co jeszcze bym mogła dla niego zrobić, ha ha>
Bo o Tomie można dużooo gadać XD

Dokonałam odkrycia: po tym, jak wybiło zlew w kuchni i zalało pół mieszkania, należy spojrzeć na to:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5uuww...o1_500.png

[Obrazek: thor_and_loki___blood_brothers_by_renny08-d52o5pd.png]

Eh Duży uśmiech
AaAaAAaARRGH XDDDD Coś Ty mi zrobiła, miałam się uczyć, a teraz ogląda w kółko XDDD
Pragnę tej gazety, tego numeru XD <i nie wiem czy wolałabym być fotografem tam czy może ubraniami Toma <koniec świata>>

WTF?????? XDDDDDDDDDDDDDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości