Avengers: Tumblr, Kwejk, DevArt... co znajdziecie, DAWAĆ!
[Obrazek: 600225_247097555400152_1013723709_n.jpg]
Co to jest??? O_O to czerwone, co to jest? O_O
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Mnie kojarzy się z płaszcze Thora tylko. Może tuli go tak z żalu, że nie udało mu się uratować Lokiego <za dużo sobie wyobrażam ^^;>
Też się zastanawiałam i mam 2 teorie:
a) niemowle Loki
b) zakrwawiony płaszcz Lokiego, bo tam fragment przy dłoni Thora jest zielony D:

albo Thor zniszczył sobie płaszczyk i teraz rozpacza ....xD

A tak apropo w załącznik wrzucam mojego ficleta <w końcu przepisałam xD> i ostrzegam, on jest napisany po angielsku więc gramatyka może być ułomna miejscami, także będę wdzięczna za poprawki i komentarze XD

Załączone pliki
.docx   No light, no light.docx (Rozmiar: 20.56 KB / Pobrań: 10)
(18-06-2012, 12:26 AM)Rinelin napisał(a): a) niemowle Loki

odrodzony Loki? :3 me likes! Ale to niewątpliwie jest coś owinięte w płaszcz thora. teraz jak się przyjrzeć to widać xD to zielone imo to ramie thora, ale czemu jest zielone to nie wiem.

ooo, jutro przeczytam! Duży uśmiech może w pracy! xD
(18-06-2012, 12:26 AM)Rinelin napisał(a): albo Thor zniszczył sobie płaszczyk i teraz rozpacza ....xD

ta opcja XD ha ha, nie XD Ale jestem ciekawa interpretacji autora obrazka Język

Przeczytałam <miła przerwa podczas pisania mojej smętnej pracy>
Skomentuję tak:

[Obrazek: tumblr_m5einkQPYv1qdkrf0.gif]

Na błędy nie patrzyłam, bo skupiałam się na treści <poza tym mój angielski ostatnio leży i kwiczy>
Ale mi się podobało, rano przeczytam jeszcze raz, to może napiszę tu coś mądrzejszego XD
[Obrazek: tumblr_m5s72yreVK1ry400mo1_500.jpg]

Erm, ha ha ha XD
Stark, you idiot XDDD

Rin, pierwsze co, to łał, że po angielsku *_*
"that damned thing was always in the way" xD LOL
A cały fic - rozmiałczałam się przez ciebie!!! *O* I owszem, right in the feels... *wzdech* *sob*
[Obrazek: tumblr_m4z8i9f4BP1qe3rwko1_500.png]
[Obrazek: tumblr_m4z8i9f4BP1qe3rwko2_500.png]
Idiot Thor XDDDDDDDDDDD
Dzięki ^^
Szczerze powiedziawszy dużo prościej mi się piszę takie fice po angielsku, bo jak dla mnie angielski posiada lepsze słownictwo do tego <a może ja po prostu czytam dużo więcej po angielsku i znam więcej pasujących słów> po polsku jakoś zawsze ciężko mi się wysłowić w opowiadankach xD
coś w tym jest Duży uśmiech

najbardziej żałuję, że muszę robić inną ilustrację, bo bym już siedziała i robiła tę. Dibbs! xD

I dlaczego Hiddles nie wie o moim istnieniu? TT_______________________TT

[Obrazek: tumblr_m5tvk1mNW81rywts7o1_500.jpg]
Uahahha, mam to samo xD high five!

(18-06-2012, 09:37 PM)Rinelin napisał(a):
(18-06-2012, 09:32 PM)Mags napisał(a): Powinnaś sformatować ten tekst na angielską modłę
To znaczy jak XD? I chciałam go na tumblra wrzucić ale pewnie i tak zaginie w morzu reblogów XD

Rizu nie martw się on wie o twoim istnieniu, bo wie że ma armie!

Czyli jestem dla niego szarą masą T_T

Hmm... pewnie zginie, ale od czegoś trzeba zacząć Duży uśmiech albo założyć też osobną stornę dla ficów :3

ej, offtopujemy, tak trochę... xD
(18-06-2012, 09:37 PM)Rinelin napisał(a):
(18-06-2012, 09:32 PM)Mags napisał(a): Powinnaś sformatować ten tekst na angielską modłę
To znaczy jak XD? I chciałam go na tumblra wrzucić ale pewnie i tak zaginie w morzu reblogów XD

No jak w anglojęzycznych książkach XD z apostrofami zamiast myślników w dialogach, między innymi Język

No i możesz zawsze zrobić sobie drugiego tumblra na twórczość Duży uśmiech otagować i zreblgować na pierwszy tumblrze Język

Rizu napisał(a):Uahahha, mam to samo xD high five!

[Obrazek: highfive.gif]
Nie mogłam się powstrzymać, he XD

Erm, offtop, taaa XD

(18-06-2012, 09:42 PM)Rizu napisał(a): No ja też. Ale ten koleś bez przerwy się śmieje! *_* to mnie urzekło.

O LOLU, CO TO>?! XDDDDDD

Mnie to urzekło za pierwszym razem, ale teraz... kociokwik to dobre określenie na to co odczuwam, gdy go widzę uśmiechniętego Język

FrostIron z córeczkę Lokiego, Hel Język

Thor tańcuje po moim niebie XDDDD
http://lilyfer.deviantart.com/art/He-jus...-308820777
Leżę XD
Ahahaha przesłodkie XD
Aleście się panny rozgadały xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości