Forum wydawnictwa Kotori
[JUNKO] Recipe no Oujisama - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Tematy zamknięte (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: Propozyzje wydawnicze - tematy zamknięte (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: [JUNKO] Recipe no Oujisama (/showthread.php?tid=496)

[JUNKO] Recipe no Oujisama - Sally Czarownica - 14-01-2014

[Obrazek: cover.jpg?1378186208]

Autor:Junko
Tytuł:Recipe no Oujisama
Inny tytuł:Prince of Recipe
Wydawca:Libre Shuppan
Ilość tomów:1
Gatunek:komedia, romans, yaoi
Opis:Uczeń kulinarnej szkoły, Sakai, marzy o otwarciu własnej restauracji i o tym, aby jego dania rozgrzewały serca ludzi (tak jak dania jego dziadka). Niestety droga do szkoły jest dla niego bardzo uciążliwa, zajmuje 3 godziny. Nie stać go na wynajem mieszkania bliżej szkoły. Z opresji ratuje go kolega, który opowiedział mu o mieszkaniu, które nie dość, że nie jest drogie, to jest blisko szkoły! Jednak coś się za tym kryje...

Co tu dużo pisać. Wszystkie mangi Junko są świetne. Ta jest moją ulubioną i bardzo bym chciała mieć ją na półceUśmiech

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Kumiko - 15-01-2014

całkiem słodkie ^^

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Otai - 15-01-2014

Junko ZAWSZE.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Yukisa - 27-01-2014

Juko ma bardzo ciekawe mangi.Fajnie jakby się pojawiła jej manga u nas.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - faris - 31-01-2014

Khem, more than DECADE formation and 3 volumes of manga work in progress? Unfortunately for me, I hate eternity-hiatusowych or forever-the-making.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Maddie - 31-01-2014

Faris - Hę? Manga już dawno zakończona, jednotomowa, zaczęto ją gdzieś z rok-dwa temu.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Mao - 03-02-2014

Wszystko co od Junko biorę w ilościach hurtowych. Kreska jest śliczna, do tego historie zwykle dość lekkie i przyjemne.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Luffy chan - 03-02-2014

Już czytałam ale zdecydowanie bym kupiła <3

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Yukisa - 17-02-2014

Czemu u nas jeszcze tego nie ma ja się pytam?

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - nessa - 22-02-2014

cztery razy tak! XD uwielbiam junko ale tą mangę kocham najbardziej xd

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - ElGosia - 03-03-2014

Od Junko wezmę wszystko, choć nie jest to tytuł, który jakoś bardzo mnie powalił, ale jeśli chodzi o Junko wydawnictwo może liczyć na moje wsparcie ^^

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Slayerka - 16-03-2014

To było... słodkie! Niby cukier szkodzi, ale tę mangę mogłabym czytać, czytać i czytać... a humor poprawiałby mi się z każdym kolejnym razem. Cieszę się, że poznałam ten tytuł i chętnie postawiłabym go na półce, sięgając dla poprawy nastroju... i nie tylko.^^

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Maru - 25-03-2014

Dla mnie historia na jeden raz. Niby słodka, ale nie porwała mnie na tyle, bym do niej wróciła po raz drugi. No i trochę szkoda, że nie było więcej o tej drugiej parze :\ Raczej bym nie kupiła.

RE: [JUNKO] Recipe no Oujisama - Vobyss - 27-09-2014

Czyli zamykamy temat.