Forum wydawnictwa Kotori
[MOEGI Yuu] Katekyo! - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [MOEGI Yuu] Katekyo! (/showthread.php?tid=101)

Strony: 1 2

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Maru - 23-01-2013

(23-01-2013, 04:17 PM)Haruka napisał(a): Kreska śliczna, ale fabuła tak durna, o bogowie, tak durna! Nie kupiłabym, wolałabym już coś z brzydszą kreską, ale ciekawszą historią.
W końcu ktoś z identycznymi odczuciami co ja Duży uśmiech

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Ushiwakamaru - 27-03-2013

Raczej na tak, ale nie jako priorytet.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - mantissa - 28-03-2013

Bardzo, bardzo na tak. <3

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Mamoru - 21-05-2013

Absolutnie na tak; może i fabuła nie powala na kolana, ale jest niezwykle urocza, zabawna i grzeje serce. Chociaż... jestem pewna, że występowały też wątki bardziej poważniejsze i emocje gdzieniegdzie były silnie odczuwalne! c:
Kreska natomiast jest jedną z moich ulubionych, autorkę i jej pomysły naprawdę lubię. Jest to manga strasznie przeze mnie pożądana (szukam po różnych zagranicznych sklepach internetowych, widzę, że jest i wydrapuję sobie oczy, bo nie mam możliwości jej zakupu ;A;).
Także kupiłabym ją na 1000%! ;3

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Otai - 22-05-2013

Fabuła jest lekka i przyjemna, zrobiona raczej z przymrużeniem oka niż z braku pomysłu na fabułę. I bardzo duży plus ze względu na dużo scen ze wspólnego życia bohaterów i ich wzajemnych codziennych interakcji, jak np. wspólne oglądanie horrorów. Ponieważ brakuje mi takich mang skupiających się nie na dramie (są jakieś, ale tylko parodie dramatu, jak akcja z z sadystyczną rodziną xDD), ale na scenach z życia wziętych <33 Bardzo tak.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - lubieknedle - 07-06-2013

A mnie kreska jakoś nie zachwyciła. Ciągle miałam wrażenie, że gdzieś zostały zaburzone proporcje, ale w sumie dotarłam do końca i nawet mi się podobało. Więc na tak, ale nie żebym jakoś pragnęła bardzo wydania tego tytułu. Myślę, że jest wiele innych, lepszych pozycji.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Vobyss - 20-11-2013

Em...nie.
No sorry, ale dla mnie ta manga jest trochę...żałosna? Seme jak zwykle zajebiste, uke jak zwykle durne, kreska nie powala, a wszystko tak przewidywalne, że głowa boli.
Mam nadzieję na to, że Kotori zajmie się jakimiś ambitniejszymi tytułami...

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Yukisa - 27-01-2014

Jak dla mnie manga godna polecenia.Mam nadzieje,że będzie polskie wydanie.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Bazikotek - 15-03-2014

Jestem bardzo na TAK! Może nie każda manga musi mieć wysokich lotów fabułę, piękną kreskę i emocjonalnie targać duszę czytelnika... Dla mnie Katekyo! to sympatyczny yaoi i na pewno bym kupiła.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - ElGosia - 16-03-2014

Jestem na tak - nic dodać, nic ująć.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - changmina - 28-05-2014

Jestem jak najbardziej na tak.

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Imogen95 - 29-06-2014

chcę!

RE: [MOEGI Yuu] Katekyo! - Anel - 04-08-2014

Jak dla mnie manga na jeden raz. A jako, że ten jeden raz mam już za sobą, to bym nie kupiła. Fajna kreska i w zasadzie nic poza tym.