Fate/Zero #4 już w sklepach

Czwarty tom Fate/Zero już pojawił się na sklepowych półkach. Jednocześnie informujemy, że tej książki nie kupicie w salonach Empik (istnieje możliwość zamówienia przez empik.com z odbiorem we wskazanym salonie).
Tytuł jest dostępny także w naszym sklepiku. Zapraszamy 🙂

 

Fate/Zero


Szaleństwo hrabiego Gilles’a de Rais, zwanego „Świętym Potworem”, doprowadziło do przywołania morskiego demona – monstrum, jakiego świat nie widział. Duchy Bohaterów rozpoczynają dramatyczną walkę, by uchronić miasto Fuyuki przed zagładą. Czy wciąż ranna Szermierz zdoła użyć mocy Excalibura, Miecza Przyrzeczonego Zwycięstwa? Oto czwarty tom historii, która doprowadziła do wydarzeń z „Fate/stay night”!

 

6 komentarzy

 1. Nestor /

  Tydzień mija, a F/Zero nadal nie ma w ogóle na stronie empik.com …

  … Wiadomo może, co się dzieje? Wiem, że mógłbym po prostu konto na mangastore.pl założyć i tam zamówić… Ale przyzwyczaiłem się już do Empiku, no i raczej średnio mi się opłaca zakładać konto na kolejnej stronie tylko dla potencjalnie jednej nowelki…

  • maczek /

   To może potrwać. Jeśli jakiś tytuł dajemy do salonów Empik, to pojawia się on na półkach zaraz po premierze. Jeśli jakiś tytuł nie idzie do salonów, to na stronie empik.com pojawi się z dość dużym opóźnieniem (dopiero jak Empik zamówi sobie te książki u nas, czego na razie jeszcze nie zrobił).

   • Yazara /

    Dlaczego w ogóle wycofaliście z wysyłania od razu książek do empika? I teraz trzeba łaskawie czekać aż empik se zamówi, aż se na stronie doda i potem sobie w końcu kupić. Pięknie jest.

    • Jak się jakiś tytuł nie sprzedaje w empiku, to nie wstawiają do empiku. Proste. I tak dobrze, że można „se” zamówić przez empik.com.

 2. Łukasz.T /

  Pozostaje czekać na listonosza ^^

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *