Czwarte urodziny Kotori

Choć trudno w to uwierzyć działamy na polskim rynku mangowym już cztery lata. Ostatni rok naszej działalności był rokiem light novel. Kontynuujemy Sword Art Online, wydaliśmy Blask Księżyca, za tydzień premierę będzie miała Durarara!!. W zeszłym miesiącu zatwierdziliśmy draft umowy na kolejną LN i dopięliśmy szczegóły następnej. To oznacza, że nasz zespół tłumaczy powiększy się o kolejną osobę.

Piąty rok zaczynamy z przytupem: Tsutomu Nihei i jego Rycerze Sidonii. Dla nas to naprawdę Wielka Rzecz! W związku z premierą mangi oraz naszym jubileuszem zapraszamy wszystkich 9 kwietnia o godzinie 13.00 na nasze wspólne pyrkonowe stoisko z wydawnictwami JPF i Waneko, na urodzinowo-rycerzowy tort. A przez cały czas trwania Pyrkonu, w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu, będzie wystawiony tomik Rycerzy Sidonii, w którym będzie można napisać dedykację dla Tsutomu Niheia. Tomik zostanie przekazany autorowi za pośrednictwem dwóch przemiłych pań z Kodanshy, które w tym roku przyjadą z wizytą na Pyrkon. Będzie się działo!

tortDziękujemy, że przez te cztery lata wspieraliście nas, motywowaliście i nam kibicowaliście! Róbcie tak dalej!

5 komentarzy

 1. August /

  Tylko nie róbcie już takich… podstawowych… błędów językowych podczas tłumaczenia książek, jak w „Sword Art Online”. Przyznam szczerze, że nie kupiłam tej książki, a jedynie przejrzałam na szybko w sklepie, jednakże nawet wtedy rzuciło mi się w oczy trochę zgrzytów. Wiem, że terminy gonią i jak się po raz trzeci wałkuje ten sam rozdział, to błędy umykają wzrokowi. Jednak trzeba być silnym! I nie poddawać się chochlikom. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Trzymam kciuki, Ptaszki.

 2. kuroko_kise /

  Stoooo lat! Ja najbardziej dziękuję za SAO. Dzięki wam mogłam przeczytać moje pierwsze LN, które pokochałam :3

 3. Mochi /

  Najlepszego!

 4. Aoi55 /

  Stooo lat, stooo lat \(^♡♡♡^)/ Jesteście naprawdę wspaniałym wydawnictwem i cała Wasza ekipa jest bardzo miła :”3 *konwentowe wspomnienia* W sumie to dzięki Wam odkryłam, co to znaczy być yaoistką (^3^) i wspaniałe może być wykorzystanie onomatopei x”D Ogromne podziękowania z mojej strony za rozkręcenie rynku light novel <3 Wieelu, wieelu następnych lat wspaniałej pracy Wam życzę!!

 5. Wszystkiego najlepszego, moje kochane Kotori! <3 to my wam serdecznie dziękujemy za wytrwałość i tak cudowne tytuły, które dzięki wam mamy na rynku. W imieniu wszystkich czytelników, dziękuję za waszą ciężką pracę i poświęcenie, a także miłość do mangi. Gdyby nie wy, yaoistki płakałyby z braku takich perełek, jak "Seven days" w ich ojczystym języku 😉 Gratulacje i oby tak dalej!

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *