Beautiful Days – okładka

Kochani, przestawiamy Wam okładkę „Beautiful Days”. Autorką komiksu jest Madarame Hiro, twórczyni takich tytułów, jak „Scarlet” czy „Kawaii Akuma”. „Beautiful Days” to historia opowiedziana przez Asahiego, porzuconego chłopca, który, wchodząc w młodzieńczy wiek, walczy ze swoimi zmorami: poczuciem odrzucenia, brakiem akceptacji, niezrozumieniem emocji towarzyszących pierwszej miłości. To historia o tym, do jakich nieporozumień prowadzi brak komunikacji między ludźmi, którzy tak naprawdę świata poza sobą nie widzą.

Jednocześnie chcielibyśmy Was poinformować, że z uwagi na szereg wyjazdów i spotkań związanych z działalnością wydawnictwa (w tym wielce obiecująca wyprawa na Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie – relacja wkrótce na blogu) przesuwamy termin wydania „Beautiful Days” na listopad 2012 r. Przepraszamy Was serdecznie za to niewielkie opóźnienie, ale nie chcemy wypuścić na rynek produktu, w którym moglibyście znaleźć jakieś „kwiatki”. Uznaliśmy, że mniejszym złem będzie zmiana terminu wydania mangi, niż Wasze niezadowolenie z powodu słabej jakości edycji czy korekty. Zrobimy, co w naszej mocy, aby premiera „Beautiful Days” odbyła się na konwencie B.A.K.A. we Wrocławiu. Przykładowe strony zamieścimy po ostatecznej korekcie tekstu.

Przypominamy o grudniowych premierach, czyli komiksach japońskich „Neo Arcadia” i „Crimson Snow”  oraz powieści boys love (szczegóły wkrótce). Przedsprzedaż grudniowych nowości rozpoczniemy na początku listopada.

37 komentarzy

 1. A kiedy podacie tytuł mangi którą wydacie po Neo Arcadia?

 2. dzięki^^

 3. Pacchan, prosiłabym o pełny tytuł tej mangi, bo ja w tych skrótach nie wyrabiam!

  • Feng Yu Jiu Tian.
   Które jest Sasanki. I wszyscy to wiedzą. I kropka.
   ;n;

  • Czemu załamywać? o.o Wydania yumegari stoją na przyzwoitym poziomie. papier jest idealnie gruby (jak w wydaniach Waneko czy JG), z tłumaczeniem się wyrobią, jak każdy w tej branży (już zresztą widać poprawę w 2 tomie Carciphony).

 4. *le offtop* (czemu jak tak dużo offtopuję? o.O)
  Miśki moje kolorowe, tak właśnie sobie przeglądałam ofertę Yumegari… I tak wypaczyłam… że na wiosnę mają wydać… FYJT o.o
  (czy mogę już zacząć się załamywać? ;^;)

 5. To jest takie piękne że się chyba zaraz popłaczę TAT

 6. Dla porównania okładka rosyjskiego wydania Beautiful Days – http://mangavest.ru/wp-content/files_flutter/1349272525XLMedia_YaoiBeautifulDays_v01_Cover.jpg

  Tytuł ma bardziej klimatyczną czcionkę niż u was, i bardzo pasuje do całości. Szkoda, że u was taka prosta.

  Czekam z niecierpliwością na relacje z Frankfurtu!

 7. Mam takie małe pytanie.
  Czy Wasze Wydawnictwo będzie miało stoisko na OMAKAI?
  NA BAKĘ się nie wybieram, a chciałabym nabyć tomiki ;p

  • Raczej na tym akurat konwencie nas nie będzie (gdyby coś się zmieniło damy znać), ale nasze wydania jak najbardziej będą dostępne na innych stoiskach 🙂

 8. Dobra, co tam, spytam się jeszcze raz: co z artbookiem? Zastanawiałam się, na kiedy planujecie go wydać, skoro konkurs jest już skończony…

  • Właśnie trwa rozstrzyganie konkursu. Prosimy o odrobinę cierpliwości. Wszelkie informacje pojawią się na dniach 🙂

   • Dzięki :). Po prostu gdy był konkurs na opowiadania, to i wspominaliście o nim w niusach, i ogłosiliście zakończenie, a o artbooku ni widu, ni słychu, a to mnie zaciekawiło :).

 9. Moim zdaniem przedsprzedaż grudniowych nowości powinna być teraz, żeby człowiek miał już zamówione XP

  • Wiesz, nie mamy zamiaru, wzorem niektórych, kazać czekać na wydanie circa pół roku po wpłaceniu pieniędzy.
   Przedsprzedaż jest wystawiana w sklepie gdy jesteśmy pewni, że tytuł jest na zaawansowanym etapie obróbki.
   Staramy się szanować zaufanie jakim nas obdarzacie i doceniamy wagę każdego grosza jaki nam powierzacie. Dlatego własnie nie wystawimy do sprzedaży czegoś nad czym nawet nie podjęliśmy pracy. Kłóci się to z naszym podejściem do każdego klienta jako fana.
   Zdajemy sobie sprawę, iż ekonomicznie może było by to efektywniejsze, jednak wspólnie podjęliśmy decyzję by nie powielać takich praktyk.
   Staramy się traktować was tak, jak same chciały byśmy by nas traktowano w tej sytuacji.
   🙂

   • Hmm, akurat wczesny pre-order byłby mi na rękę, gdyż właśnie mam do Was zaufanie, a poza tym wolę wpłacić i już o tym nie myśleć, ale rozumiem Wasze podejście :).

    • Bardzo dziękujemy za zaufanie, niezwykle miło to słyszeć.
     Jednakże pieniądze są pieniędzmi a w trakcie, dajmy na to, pół roku wszystko może się zdarzyć od potopu do armageddonu 😉

 10. To wszystko Wasza wina, że człowiek od samego rana się ślini do monitora xD Cudeńka.

 11. I opowiadania też kupię^^

 12. Grudniowe nowości na bank kupie^^ A kiedy planujecie wysyłkę BD???

 13. Przepiękna okładka. Bardzo mi się podoba. No cóż, lepiej dostać doszlifowane wydanie niż potem wieszać psy na wydawnictwie, bo czytelnicy są nieubłagani i błędów łatwo nie wybaczają. 😉
  No i jakoś przeżyję tę obwolutę. Przynajmniej tomiki ze skrzydełkami z waszym logiem będą się ładnie prezentować na półce i nie będą od siebie odstawać.

 14. Piękna okładka!:D Tyle czekaliśmy na yaoi w Polsce poczekamy i te parę dni 😀
  A czy format jest taki jak Keep Out?:D

 15. jestem cierpliwa i spokojnie sobie zaczekam;)

 16. Szkoda, że BD będzie później ale jak ma być idealnie to trzeba poczekać. A grudniowe nowości też kupię.

 17. jest prześliczna Q^Q juz nie moge sie doczekac 😀

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *